İzmir

Toshiba Servis Alsancak

Televizyon üretici markaları arasındaki en özel standartlara sahip olan markalar arasında bulunan Toshiba, yarattığı farkla beraber fark yaratan standartları kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Teknolojinin gelişimine bağlı olarak yüksek standartlarda sunduğu modellerinin her birinde aktif olarak kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatma üzerine kullanılabilir durumda oluyor.

Toshiba Servis Alsancak hizmetimizle birlikte, Alsancak bölgesinin her noktasında başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İlk andan itibaren en özel standartların bulunabilmesine yönelik olarak sağladığımız servis hizmetiyle beraber Toshiba televizyonların tamamına çözüm üretiyoruz.

Aktif olarak ayrıcalıklı seçeneklerin bulunabilmesinde sahip olduğumuz rolle beraber profesyonel çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Toshiba markasına sahip olan tüm televizyonlarınız için beklentilerin çok daha üzerinde hizmet kalitesine sahip olarak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Çözüm Odaklı Toshiba Servis Alsancak
Çözüm odaklı olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizle birlikte Alsancak bölgesindeki en önemli hizmetleri sunuyoruz. Toshiba Alsancak çözümlerimizin tamamında beklentilerin üzerine çıkmayı başarmaktayız. Hem ayrıcalıklı hem de avantajlı seçeneklere odaklanan anlayışımızla birlikte standart seviyenin çok üzerinde Toshiba televizyonlarınızın eski çalışma performanslarına kavuşmalarını sağlıyoruz. Her sorunda bizden yardım alabilmeniz mümkün.

Toshiba Servis Alsancak
Konumu: 1456. Sk. 22-24 Alsancak Mahallesi 35220 Konak/İzmir
Çağrı Merkezi:
Çalışma Saatleri: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

3 Yorum

 • Reply
  Neriman

  Toshiba Servis Alsancak bozulan televizyonumuzu tamir etmek için bize çok büyük yardım sağladı. Bu sebepten ötürü bizimle ilgilenen herkese çok teşekkürlerimi sunuyorum. Aslında televizyon genel olarak kullandığımız bir alet değil, ancak yine de bozuk bir televizyonumuz olması hiç iyi değildi. Biz de evimizin yakınlarında şubesi olan yetkili servisi arayarak kendilerinden destek istedik. İyi ki de kendilerine güvenmişiz. Normalde uzun zaman sürebilen tamir işlemi bizim için oldukça kısa sürdü. Genellikle bozulan cihazları tamircilere verince tamir etmesi çok uzun sürüyor. Bu da müşteri için hiç iyi bir referans değil bizce. Ancak Toshiba’nın Alsancak’taki servisine güvenebilirsiniz. Bize güzel bir hizmet sağladılar.

 • Reply
  Damla

  Toshiba markası klima satın almak için tercih ettiğim marka oldu. Özellikle cihazların sunmuş olduğu özellikler tam olarak benim aradığım cinstendi. Satın aldığım klima modeli ilk zamanlar oldukça iyi bir şekilde çalışırken, ilerleyen zamanlarda eskisi gibi sessiz bir şekilde çalışmadığını fark ettim. Ne yaptıysam klimada ortaya çıkan bu sorunu bir türlü çözemedim. Bende fazla zaman kaybetmeden soluğu hemen Toshiba servis Alsancak adresinde aldım. Servis bakımlara yeterince özen gösterilmediğinden dolayı bu tarz bir sorunun oluştuğunu belirterek bundan sonraki süreçte nelere dikkat etmem gerektiğinden bahsetti. Servis ekibi tarafından söylenen konulara dikkat ettikten sonra rahatsız edici çalışma sesini bir daha kesinlikle duymadım.

 • Reply
  Yılmaz

  Televizyonumuz bozulduğunda yeni bir televizyon satın almak için araştırma yapmaya başladık. Bu dönem çevremizin tavsiyelerine uyarak Toshiba marka cihazda karar kılmıştık. İlk dönemlerde kusursuz bir performans ortaya çıkaran bu cihaz ilerleyen günlerde bu performansı aratmaya başlamıştı. Bu konu bizim için giderek daha can sıkıcı hale gelmeye başladı. Bizde bu sorundan bir an önce kurtulmak için soluğu Toshiba Servis Alsancak adresinde almayı tercih ettik. Servis ekibi yapmış olduğu incelemenin sonucunda durumu çözüme kavuşturarak cihazı bize teslim etti. Servisin hızı ve tecrübesi sayesinde bu sorundan çok kısa bir süre içinde kurtulmuş olduk. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci oldu.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır