İzmir

Toshiba Servis Balçova

Toshiba, televizyon teknolojisinde sunduğu yenilikçi ürünleriyle her zaman ön planda olmayı başarmış bir marka değerine sahiptir. Kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği markalar arasında bulunuyor olmasının farkını ilk andan itibaren yaşatmayı başardığı gibi beklentilerine üzerine çıkmayı da başarmaktadır. Toshiba Servis Balçova hizmetlerimizin tamamında profesyonel çalışmaları sizlere getirdiğimiz gibi benzersiz seviyede hizmet anlayışımızla ön plandayız. Her kullanıcıya özel olarak taleplerin karşılanabilmesine yönelik olarak talepleri karşıladığımız gibi çok daha fazlasını da sizlerle buluşturma ayrıcalığına sahip oluyoruz. Balçova’da bulunan servis hizmetimiz her zaman aktif olduğu gibi televizyonlarda yaşanan sorunların giderilmesinde başarıyla fark yaratmaktadır.

Kaliteli Toshiba Servis Balçova
Toshiba tarafından üretilmiş olan her televizyon modelinize yönelik olarak hem kısa sürede hem de pratik şekilde işlemleri gerçekleştiriyor olmamızla özel standartları sağlıyoruz. Toshiba Balçova çalışmalarımızın her birinde ayrıcalığımızı ön planda tutarak hizmetleri gerçekleştiren ekibimizle fark yaratıyoruz.

İlk andan itibaren standartların çok daha üzerinde sağladığımız çalışma anlayışıyla beraber, Toshiba markasına sahip televizyonlarınızda beklentilerinizi karşılıyoruz. Balçova bölgesinde kesintisiz olarak hizmet veriyor olmamızla ön plandayız.

Toshiba Servis Balçova
Konumu: Mithatpaşa Cd. Onur Mahallesi 35330 Balçova/İzmir
Çağrı Merkezi:
Çalışma Saatleri: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

3 Yorum

 • Reply
  Yağmur

  Yaklaşık 1 aydır hayatımdaki aksilikler bitmek bilmiyor, önce klimam bozulmuştu; şimdi de televizyonum bozulmuştu. Geçen sefer de Toshiba servis Balçova’ya götürerek başka bir markaya ait klimamı yaptırmıştım. Bu yüzden nasıl çalıştıklarını iyi biliyordum. Toshiba marka televizyonum bozulunca ben de tamir için yine kendilerini seçtim. Sağ olsunlar onlar da hemen yardımcı oldular beni tanıyıp. Genel olarak yapısı diğer servislere benzemiyor bence, müşteriyi önemsiyorlar. Ne yazık ki artık pek çok servis müşteriyi adeta bir ‘yolunacak kaz’ olarak görüyor. Ancak Balçova şubesinde durum böyle değil. Televizyonumu hızlıca tamir ettikleri için mutluyum. Zaten pek bir aktivitem olmadığı için akşamları evde televizyon izliyordum, iyi ki yapıldı.

 • Reply
  Buket

  Yeni bir klima satın almak istediğimizde bu alanda epey fazla başarılı modele sahip olan Toshiba markasında karar kıldık. Özellikle birbirinden kaliteli modelleri bünyesinde bulunduran bu marka bizim için ideal bir yere sahip durumdaydı. Satın almış olduğumuz klima ilk dönemlerde tam olarak bizim beklentilerimize uygun bir şekilde çalışıyordu. Ancak ilerleyen dönemler içinde oldukça sesli bir şekilde çalıştığını ve bir hayli rahatsız edici bir ses düzeyine ulaştığını fark ettik. Konu hakkında teknik bir bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı sorunun çözümünün sağlanması için hemen Toshiba servis Balçova adresine ulaştık. Servis kısa bir süre inceleme yaptıktan hemen sonra sorunun çözümünü sağlayarak klimayı yine bize ilk günkü verimi gibi teslim etmiş oldu.

 • Reply
  Ayşe

  Yeni bir televizyon satın almak için araştırma yaptığımız dönemde bizim için en uygun cihazın Toshiba markalı cihaz olduğuna karar verdik. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı sunuyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde ilk günkü performansını aratmaya başladı. Bu konu bizim için gittikçe can sıkıcı hale gelmeye başlayınca daha fazla zaman kaybetmeden konunun uzman ismi olan Toshiba Servis Balçova adresine ulaşmayı tercih ettik. Servis ilgili ekibi ve konu hakkındaki tecrübesiyle çok kısa bir süre içinde sorunu çözüme kavuşturdu. Her açıdan oldukça fazla memnun kaldığımız bir süreç Toshiba Servis Balçova ekibi sayesinde bu şekilde zahmetsizce tamamlanmış oldu.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır