İzmir

Toshiba Servis Bayraklı

Televizyonlar, günlük hayatın en önemli parçalarından biri olarak tanımlanırlar. Teknolojinin gelişimiyle birlikte çok daha farklı işlevleri yerine getiriyor oldukları gibi aynı zamanda benzersiz seçeneklerin değerlendirebilmesinde ön planda yer alan televizyonlar, her zaman kullanımdadırlar. Toshiba Servis Bayraklı olarak üst düzey kalitede servis çözümlerini sağlamaktayız. Toshiba markasına sahip olan televizyonların tamamına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetler farklı problemler nedeniyle mevcut durumdadır.

Toshiba markasına sahip olan televizyonlardaki en popüler problemlerden daha az görülen problemlere kadar geniş kapsamlı hizmet kalitesine sahibiz. Toshiba televizyon servis bayraklı çözümlerimiz, profesyonel olarak gerçeğe dönüştürülerek kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir.

Toshiba Servis Bayraklı Hizmeti
Toshiba markasına sahip olan televizyonların kullanımında sorunsuz olarak çalışmaları gerçekleştiriyor olmamızla, teslim ettiğimiz zamandan itibaren en iyi kullanım deneyimini yaşamanız mümkündür.

Bayraklı bölgesinde aktif olarak sağladığımız tamir hizmetiyle beraber, her döneme ait televizyonlarınızda başarılı sonuçları alabilmenizi sağlamaktayız. Hem hızlı hem de ayrıcalıklı servis çalışmalarına sahip olmamızla tüm müşterilerimizi memnun etme üzerine hizmet ayrıcalığını beraberimizde getiriyoruz.

Toshiba Servis Bayraklı
Açık Adres Bilgisi: Sakarya Cd. 64-78 Manavkuyu Mahallesi 35535 Bayraklı/İzmir
Telefon Numarası:
Mesai Saati: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

5 Yorum

 • Reply
  Feride

  Toshiba servis Bayraklı adresimizde yer alan evimize gelerek hiçbir kanalı göstermeyen televizyonumuzu detaylı bir şekilde inceledi. Uydudan kaynaklı bir problem olacağını söyleyerek makineyi doğrudan kendi servislerine götürdü. Birkaç gün sonra da sorunun çözüldüğünü ve kanal kurulumunun tam olarak yapılmadığını söylediler. Hiçbir sıkıntı yaşamadan kolay bir şekilde televizyonumuzu yaptırdık, bu yüzden memnunuz. Eski çalıştığımız servisin tamiratı yapması neredeyse 1 ayı buluyordu. Bu kadar hızlı beklemiyorduk. Torunlar da gelecekti zaten, bizim için çok iyi oldu. Şimdi istedikleri kadar televizyon seyredebilirler. Ekip çok güler yüzlü, tamiri hızlı bir şekilde yapıyorlar, çok fazla para da almıyorlar. Ben sevdim, siz de güvenebilirsiniz. Güvenilir bir yer.

 • Reply
  Muharrem

  Klima konusunda arayışta olduğumuz bir dönemde çevremizin önerilerine göre Toshiba markalı bir klima almaya karar verdik. Satın almış olduğumuz bu klima ilk dönemlerde bizim beklentilerimize uygun olan bir cihazdı. Ancak zamanla eski veriminden eser kalmadığını ve soğutma konusunda eskisi gibi başarılı olmadığını fark ettik. Konu hakkında teknik bir bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı sorunun çözmeleri için doğrudan Toshiba servis Bayraklı adresinin yolunu tuttuk. Servis yapmış olduğu kısa bir incelemeden sonra sorunun neden karşımıza çıktığını hemen buldu. Sorunun çözümünü sağlayarak klimayı bize teslim etti. Servis ekibinin ilgili tavrı konuya karşı bu kadar hassas davranmaları gerçekten takdire şayandı. Gerçekten çok memnun kaldığım bir süreç oldu.

 • Reply
  Bayraklı Toshiba Servis | Neo Piksel

  […] konularda da kaliteli hizmetler sarf eden özel teknik servislere de ihtiyaç duyulmaktadır. Özel Toshiba Servis Bayraklı sizlere Bayraklı’da Toshiba ürünleri için hizmet veren, hizmeti verirken sizlere […]

 • Reply
  İzmir Toshiba TV Servisi | Uydu Kafa

  […] Toshiba Servis Bayraklı – 444 78 56 […]

 • Reply
  Ozan

  Klimamız bozulduğundan dolayı yeni bir klima satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremiz tarafından bize en fazla tavsiye edilen marka Toshiba oldu. Bizim içinde uygun olduğundan dolayı tercihimizi bu markadan yana kullandık. Satın almış olduğumuz Toshiba marka klima modeli bir müddet geçtikten sonra soğutma konusunda eskisi gibi iyi bir performans sunmamaya başlamıştı. Performansında eskiye nazaran bariz bir şekilde düşüş vardı. Bu durumdan bir an önce kurtulmak ve cihazı eski veriminde kullanmaya devam etmek için soluğu hemen Toshiba Servis Bayraklı adresinde aldık. Toshiba Servis Bayraklı ekibi yaptığı kısa incelemenin ardından sorunu çözüme kavuşturmuş oldu.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır