İzmir

Toshiba Servis Bornova

Toshiba, teknoloji ürünlerinde en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Televizyonlarda ürettiğim modelleriyle birlikte adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmış olan adreslerden birisi konumunda bulunan Toshiba’nın sahip olduğu üst düzey kaliteyle beraber sıklıkla tercih ediliyor olması ön plana çıkan detayların başında geliyor. Toshiba televizyonlardaki; ekran, ses, görüntü veya daha farklı sorunların tamamına yönelik olarak en iyi hizmeti sağlıyoruz. Profesyonel ellerde işlem görecek olan televizyonlarınızın kısa süre içerisinde tekrar size teslim edilebilmesi avantajını beraberimizde getirmekteyiz.

Toshiba Servis Bornova hizmet kalitemizle birlikte özel seçeneklerin tamamından yaralanabilmenizi sağlıyoruz. Kaliteli, ayrıcalıklı ve bir o kadar da hızlı hizmet anlayışımızla Bornova’da bulunduğunuz konuma kadar erişim sağlayabilmekteyiz.

Toshiba Servis Bornova Çözümleri
Toshiba televizyonlarınıza ödediğiniz fiyatları tekrar ödememeniz adına, televizyonunuzu üst düzey kaliteli işlemlerden geçirmekteyiz. Çalışma ekibimizin sahip olduğu bilgi ve tecrübe ışığında hizmetlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Bornova’nın her noktasına gelerek televizyonlarınızın teslim alabilir ve gerekli olan işlemlerin tamamlanmasının ardından sizlere teslim edebiliriz. Bornova Toshiba Servisi hizmetlerimiz aktif olarak devam etmektedir.

Toshiba Servis Bornova
Açık Adres Bilgisi: 476. Sk. 22-30 Kızılay Mahallesi 35030 Bornova/İzmir
Telefon Numarası:
Mesai Saati: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

4 Yorum

 • Reply
  Ayça

  Toshiba markaya ait yaklaşık 5 adet elektronik eşya kullanıyoruz ancak hiçbiri bize televizyon kadar sorun çıkarmıyor. Sürekli bozulan televizyonumuz geçtiğimiz Cuma günü yine bozuldu. Açıp kapadık, fişten çektik ve yine taktık. Bu sefer de hiç açılmamaya başladı. Biz de daha fazla zorlamamaya karar vererek doğrudan Toshiba servis Bornova adresine gittik. Genel bir problem olduğunu söylediler ve cihazda meydana gelen sorunu anlamak için makineyi açtılar, içerisine çok fazla toz dolmuş olduğunu söylediler. Gerçekten nasıl bu kadar tozlandı anlamadım, ekip tozları temizledikten sonra televizyonumuz çalışmaya başladı. Şimdi her gün kuru bir bezle televizyonu silmeye özen gösteriyoruz, umarız ki tekrar bozulmaz.

 • Reply
  Yusuf

  Klima konusunda son derece başarılı modellere sahip olduğundan dolayı tercihimizi Toshiba markasından yana kullandık. Özellikle bütçe dostu modelleri bünyesinde bulundurması bizim için oldukça cezbedici durumdaydı. Satın almış olduğumuz klima modeli ilk zamanlarda tam olarak istediğimiz şekilde çalışırken, ilerleyen zamanlarda performans anlamında eskiyi arattığını bariz bir şekilde fark ettik. Bizde bu soruna karşı acil bir çözüm yolu aramak için hemen Toshiba servis Bornova adresini tercih ettik. Toshiba servis Bornova adresi çok kısa bir süredir devam eden araştırma sürecinin sonucunda sorunun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını çözmüştü. Sorunun çözümünü sağlayarak klimayı bize yine ilk günkü veriminde teslim etmiş oldular.

 • Reply
  İzmir Toshiba Teknik Servisi | Celal Yurtcu

  […] Toshiba Servis Bornova – 444 78 56 […]

 • Reply
  Cihan

  Televizyonumuz bozulduğundan dolayı yeni televizyon satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde kaliteli cihazları bünyesinde bulundurduğundan dolayı Toshiba markası dikkatimizi çekmişti. Toshiba markasından satın aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışırken birden ekranda kaymalar ortaya çıktı. Sorunun nedenini araştırsakta bir türlü neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını bulamadık. Bizde bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için konunun uzman ismi olan Toshiba Servis Bornova adresinde karar kıldık. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında durumu çözüme kavuşturmuş oldu. Servisin hızlı ve ilgili ekibi sayesinde bu can sıkan sorundan çok kısa bir süre içinde bu şekilde kurtulmuş olduk.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır