İzmir

Toshiba Servis Buca

Toshiba, televizyon üretici markası olarak yıllardır Türkiye pazarında satışlarını sürdüren markalardan biri konumunda yer alıyor. Kullanıcılarının genel olarak memnun kaldığı modelleri üretiyor olmasıyla beraber, Toshiba televizyonlarda belli başlı sorunların ortaya çıkabilmesi de mümkündür. Amatör müdahaleler sonrasında televizyonlarda maddi olarak hasarların ortaya çıkması mümkün olduğundan dolayı Toshiba Servis Buca olarak üstün standartlardaki hizmet konseptimizle her zaman en iyi fiyat/performans çözümlerini sunmaktayız.
Buca’da bulunan müşterilerimize en kısa süre içerisinde ulaşarak, Toshiba markalı LED, LCD veya 4K televizyonların tamamına çözüm üretebilmekteyiz. Üstün standartlarda gerçekleştirdiğimiz hizmet kalitesiyle beraber kusursuz hizmet olanağını beraberimizde getiriyoruz.

Hızlı Toshiba Servis Buca
Buca Toshiba servisi olarak tüm Toshiba televizyonlarınıza yönelik olarak profesyonel hizmet standartlarına sahibiz. Fark yaratan, özel ve ayrıcalıklı çalışmalarımızın her birini sizlere beklentileriniz doğrultusunda sunabiliyoruz.

Toshiba televizyonlardaki sorunlar:

– Görüntü bulanıklığı
– Ekran gidip-gelme
– Kırılmalar
– Ses sorunu
– Panel sorunları ve daha farklı sorunlar olarak görülebilmektedir.

Her zaman kalite standartlarında gerçekleştirdiğimiz çözümlerle başarılı tercihlerin değerlendirebilmesine olanak sağlayan hizmet anlayışına sahibiz.

Toshiba Servis Buca
Açık Adres Bilgisi: 254/10. Sk. Yenigün Mahallesi 35390 Buca Osb/Buca/İzmir
Telefon Numarası:
Mesai Saati: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

6 Yorum

 • Reply
  Hikmet T

  Merhabalar, Buca Kaynaklar’da mekan işletiyorum. 4 adet Toshiba marka televizyonum çalışmıyor. Tamiri için fiyat alabilir miyim?

 • Reply
  Toshiba Servis İzmir - Ayhan KORKMAZ

  […] Toshiba Servis Buca iletişim numarası olan 444 78 56 ile sizler de bu ekibe ulaşabilir ve adres bilgileriniz ile […]

 • Reply
  Onur

  Evimizde iki tane televizyon kullanıyoruz ve geçen hafta apartmanda yaşanan bir sorundan dolayı elektronik aletlerimizde bir bozulma yaşandı. Toshiba marka televizyonlarımızdan ikisini de Toshiba servis Buca adresine götürerek kendilerinden teknik destek istedik. Bir tanesinde yaşanan sorun hemen kısa bir süre içerisinde çözülmesine rağmen, diğerindekinin ana kartının yandığını söylediler. Tamirinin 1 hafta sürebileceğini belirttiler, biz de kabul ettik. 5 gün sonra usta arayarak sorunun çözüldüğünü söyledi. Aracımla gidip televizyonu aldım, şu an ikisi de çalışıyor; ancak evde yokken elektronik cihazları fişten çekmemiz gerekiyormuş, bunu da biraz pahalı bir şekilde tecrübe etmiş olduk, size de bu hatayı yapmamanızı öneririm, bunun dışında servisten memnunum.

 • Reply
  Faysal

  Klimamız bozulduğunda kısa bir süre boyunca araştırma yaparak bizim için en doğru markanın Toshiba olduğuna karar verdik. Satın almış olduğumuz klima modeli beklentilerimize uygun bir seçenekti. İlk zamanlarda performans anlamında cihazın herhangi bir sıkıntı ortaya çıkardığını görmedik. Ancak ilerleyen dönemlerde eskiye nazaran biraz daha gürültülü bir şekilde çalıştığını gördük. Ses seviyesi dayanılmaz bir noktaya gelmiş durumdaydı. Sorunu çözebilmek için soluğu hemen Toshiba servis Buca adresinde aldık. Servis kısa bir inceleme yaptıktan sonra sorunun neden olduğunu hemen çözdü. Ayrıca bize klima bakımının nasıl yapılacağına dair çok önemli tüyolarda verdi. Yani oldukça her açıdan memnun kaldığımız bir süreç oldu.

 • Reply
  İzmir Buca Toshiba Servisi |

  […] şeyi fazlasıyla hak ediyorlar ve bize göre teknoloji sektörünün de zirvesindeler. Özel Toshiba Servis Buca ailesi olarak bizler de zirvede olmak ve ürünlerinizin bakım ve onarımı için akla gelen ilk […]

 • Reply
  Osman

  Klima satın almak için arayışta olduğumuz dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Toshiba markasında karar kıldık. Satın aldığımız Toshiba marka klima modeli ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarırken, sonraki dönemlerde ise performans konusunda bariz bir şekilde eskiyi aratmaya başlamıştı. Bu durum bizim için can sıkıcı bir hale geldiğinden dolayı soluğu hemen Toshiba Servis Buca adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında konuyu çözüme kavuşturarak cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu. Bu şekilde her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci tamamlanmış oldu. Servisin ilgili ekibi ve hızı gerçekten takdire şayan bir düzeye sahipti.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır