İzmir

Toshiba Servis Çiğli

Hayatın her anında; sevilen dizilerin, filmlerin veya spor müsabakalarının izlenebilmesine olanak sağlayan ürünler televizyonlar kullanımdadırlar. Toshiba ürünleri teknolojik açıdan en gelişmiş seçenekleri oluşturduğundan dolayı çok sayıda evde kullanıldıkları görülebilmektedir. Toshiba Servis Çiğli hizmetimizle birlikte arıza, onarım ve bakım gibi çalışmaların tamamını sağlayabilmekteyiz. Her modelin özel işlem gerekliliğinin olduğunun farkında olarak standartların üzerinde çalışmaları sağlayan yapıdayız. Çiğli bölgesinin her noktasına kolaylıkla ulaşabildiğimiz gibi standartların çok daha üzerinden hizmetlere sahibiz.

Toshiba markalı televizyonlarınızda karşılaştığınız sorunların her birine yönelik olarak başarılı çözümleri üretebiliyoruz. Kullanıcıların taleplerini karşılama noktasında yarattığımız farkın ayrıcalığını ilk andan itibaren sizlerle buluşturan Toshiba servisi konumunda bulunmaktayız.

Toshiba Servis Hizmeti Çiğli
Televizyonlarınızın sizler için hayatın içerisinde ne kadar önemli role sahip olduğunun farkında olarak Toshiba Çiğli çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Aktif olarak tüm kullanıcıların aradıkları sonuçları elde edebilmelerine yönelik olarak hizmet olanaklarına sahibiz. Çiğli bölgesindeki en özel servis anlayışını beraberimizde getiriyor olmamızın ayrıcalığını ve kalitesini ilk andan itibaren sunmayı başarıyoruz. Hem etkili hem de fark yaratan servis olanaklarımızın üstün standartlarını çalışmalarımızda görebilmeniz mümkündür.

Toshiba Servis Çiğli
Konumu: 8039. Sk. No:31 Yeni Mahalle Mahallesi 35620 Aosb/Çiğli/İzmir
Çağrı Merkezi:
Çalışma Saatleri: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

3 Yorum

 • Reply
  Rana

  Toshiba markayı uzun yıllardır kullanıyorum ve genel olarak makinelerimin performanslarından son derece memnunum. Ancak yine de elektronik aletler ve zamanı geldiğinde de bozulabiliyorlar. Ben televizyonumda da Toshiba markasını kullanıyordum. Çok uzun yıllardır kullandığımdan ötürü sonunda artık işaretler vermesi ve bozulma yolunda ilerlemesi beni şaşırtmadı. Ben de evimin yakınlarında Toshiba servis Çiğli ekibinin hizmet verdiğini komşularımdan öğrendim. Bir telefon aracılığı ile kendilerine ulaşabildim ve televizyonumu yaptırmak istediğimi söyledim, onlar da hemen evime gelerek makinemi servise götürdü. Birkaç gün sonra da televizyonun yapıldığını ve gelip alabileceğimi söylediler. Evime getirmelerini rica ettim ve bunu da kırmadılar. Ben bu hizmetten çok memnun kaldım.

 • Reply
  Ferhat

  Yeni bir TV almak için arayış içinde olduğumuz bir dönemin içine girmiştik. Bu konuda iyi bir karara varmak için çevremizden de yardım aldık. Arkadaşlarımız Toshiba’nın bu konuda harikalar yarattığı ve gerçekten çok kaliteli TV modellerine sahip olduğunu belirtti. Bizde tercihimizi bu nedenle bu markadan yana kullandık. Ama almış olduğumuz Toshiba marka TV çok zaman geçmeden görüntü kalitesi açısından sorunlar ortaya çıkardı. Eskisi gibi net göstermiyor ve görüntüde bozulmalar görülüyordu. Bizde sorunu acil bir şekilde çözebilmek için hemen Toshiba servis Çiğli adresine ulaşmayı tercih ettik. Servis cihazın onarımını çok kısa bir süre içinde sağlayarak cihazı bize teslim etti.

 • Reply
  Didem

  Klimamız bozulduğundan dolayı yeni bir klima satın almak için arayış içine girmiştik. Bu dönemde çevremizden bir hayli fazla övgü dolu yorumlar aldığından dolayı tercihimiz Toshiba markasından yana oldu. İlk dönemlerde soğutma konusunda iyi bir performans ortaya çıkarırken bu cihaz sonraki dönemlerde eski performansını aratmaya başlamıştı. Bizde bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için soluğu hemen Toshiba Servis Çiğli adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında durumu çözerek cihazı bize teslim etti. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlanmış oldu. Servis ekibi karşımıza çıkan bu sorunu oldukça kısa bir süre aralığında çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır