İzmir

Dyson Servis İstanbul Hangi Konularda Hizmet Vermektedir?

Dyson; kaliteli, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı elektrikli süpürge modelleri ile evlerinize ferahlık katmaktadır. Bunun yanı sıra, Dyson’ın servis ağının da son derece geniş olduğunu ifade etmeliyiz. Bu noktada, Dyson Teknik Servis ile elektrikli süpürgenizin yaşamış olduğu sorunlara en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Elektrikli süpürge modelleri; hem sert yüzeylerdeki hem de halı kilim üzerindeki toz, kırıntı ve pislikleri temizlemektedir. Ancak, makinenin uzun süreli olarak kullanılması ve sıvı temasından dolayı süpürgelerde birtakım arızalar yaşanmaktadır. Bilhassa motor arızasına sebep olan en büyük etmenin sıvı teması olduğunu dile getirmeliyiz. Hatta, bu sebepten dolayı elektrikli süpürge motorunun yanmasına dahi rastlanmaktadır. Motor yanmasından şüpheleniyorsanız en kısa sürede Dyson Servis Eyüp ile temasa geçmelisiniz.

Elektrik süpürgesinin motor gücü; genellikle 220 wolt ile sınırlı olmaktadır. Bu gücün zorlanması halinde motorda ciddi arızalar meydana gelir. Bilhassa akım gücünün fazla olması halinde motorun yanacağını söylemek mümkündür.

Dyson elektrikli süpürge uzun süre çalıştığı takdirde motorunun bu durumdan kötü etkileneceğini ifade etmek gerekir. Bu yüzden, süpürgenin aralıklarla çalıştırılması şarttır. Uzun süreli temizliklerde en çok on dakika çalıştırılmalı, ortalama beş dakika ise dinlendirme yapılmalıdır.

Elektrikli süpürgede tozlanma meydana geldiği takdirde bu durumun motoru da yoracağını ifade etmeliyiz. Sonuç olarak, Dyson servis İstanbul; motor ile ilgili sorunlarda da size yardımcı olmaktadır.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır