İzmir

Toshiba Servis Gaziemir

Günümüzde televizyon izleme oranlarının son derece yüksek seviyeye ulaşmış olmasıyla birlikte Toshiba markası, özellikle sunduğu modelleriyle ön plana çıkan markalardan biri konumunda bulunuyor. LED TV’den başlayarak 4K’ya kadar uzanan geniş model yelpazesiyle beraber farklı skaladaki kullanıcılara hitap eden marka değerlerinden birini oluşturuyor. Toshiba televizyonlarda görülen sorunların her birinin çözümüne yönelik olarak sağladığımız servis hizmetleriyle fark yaratıyoruz. Toshiba Servis Gaziemir hizmetlerimizde aradığınız çözümleri bulabilmeniz mümkündür.

Toshiba televizyonlarda dış noktadan gelen darbeler, donanımsal sorunlar veya elektrik problemleri gibi yaşanması muhtemel her sorunu ortadan kaldırıyoruz. Kullandığınız tüm modellerde zaman içerisinde sorun yaşanabilmesi farklı sebepler dolayısıyla görülebilmektedir. Toshiba televizyon sahibi olanlar, servis hizmetimizle profesyonel hizmet alabilme avantajını elde edebilmektedirler.

Üst Düzey Toshiba Servis Gaziemir
Toshiba Gaziemir ekibi olarak öncelikli olarak televizyonlarınızda yaşanan problemleri tespit ederek sonrasında çözümlerini gerçekleştiriyoruz. Toshiba teknolojileri üzerine sahip olduğumuz tecrübeyle beraber beklentileri karşılamada etkili marka değerine sahibiz. Her zaman isteklerinize uygun olarak ürettiğimiz çözümlerin ayrıcalığını değerlendirmek sizler için başarılı sonuçların bulunabilmesinde etkili durumda oluyor.

Toshiba Servis Gaziemir
Konumu: Kubilay Cd. Gazi Mahallesi 35410 Gaziemir/İzmir
Çağrı Merkezi:
Çalışma Saatleri: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

3 Yorum

 • Reply
  Orçun

  Evimde misafirler varken televizyonum bir anda bozulması ile başlayan süreç, Toshiba servis Gaziemir şubesini internette bulmamla son buldu diyebilirim. Oldum olası tamir işlerini hiç sevmem ve zaten süreçten anlamadığım için de ustalara güvenemem. Toshiba markalı televizyonum bozulunca mecburen ben de tamircinin yolunu tutmak zorunda kaldım. Öncelikle ekip ilgili, fiyat konusunda önceden bilgi veriyorlar ve ücreti de iş bitiminde alıyorlar. Bu açıdan bakıldığında birçok firmaya göre çok daha avantajı olduğunu söyleyebilirim. Televizyonumun tamiri de 4 günde bitti, genel olarak bence bu da ideal bir süre. Hizmet-performans oranını da beğendim. Gaziemir’de yetkili Toshiba servisi arıyorsanız, kendilerini arayabilirsiniz bence, yardımcı oluyorlar.

 • Reply
  Nazlı

  Yeni bir televizyon satın almak için bu konuda bir hayli fazla beğenilen markalardan biri olan Toshiba markasında karar kıldık. Özellikle tam olarak bizim aradığımız özellikleri cihazlarda bulunduran özel bir seçenek halindeydi. Satın aldığımız televizyon modeli belirli bir süre geçtikten sonra ekranda kararmalar ortaya çıkardı. Sorunun neden olduğunu bir süre boyunca araştırmaya özen göstersekte bir türlü çözemedik. Bizde daha fazla zaman kaybetmemek için soluğu hemen Toshiba servis Gaziemir adresinde aldık. Servis kısa bir süre inceleme yaptıktan sonra durumun neden olduğunu çözmüş oldu. Bize de satın aldığımız TV’yi eski veriminde teslim etti. Her açıdan memnun kaldığım bir süreç olmuştu.

 • Reply
  Celal

  Yeni bir klima satın almak için arayış içinde olduğumuz dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Toshiba markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli modelleri bünyesinde bulundurması bizim için cezbedici durumlar arasına giriş yapmıştı. Satın aldığımız klima modeli ilk zamanlar içinde her açıdan beğendiğimiz bir performansa sahip olsa da, sonraki dönemlerde soğutma konusunda eski performansını aratmaya başlamıştı. Bu konuyu bir an önce çözüme kavuşturmak için fazla zaman kaybetmeden Toshiba Servis Gaziemir adresinde karar kıldık. Servis ekibi incelemenin hemen sonrasında bu sorunun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını çözmüş oldu. Bizi bu sorundan bu şekilde çok daha kısa bir sürenin içinde kurtarmış oldular.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır