İzmir

İstanbul Fakir Süpürge Servisi

Fakir marka elektrik süpürgeleri için servis hizmeti sağlayan Fakir Servis arızaların garantili olarak çözümünü sağlamaktadır. Çeşitli nedenlere bağlı olarak elektrik süpürgelerinde arızalar görülebilir. Kullanımdan kaynaklı hatalar, bakımlarının ihmal edilmesi gibi durumlar arızaların görülme ihtimalini arttırmaktadır. Soruna kısa sürede çözüm sağlayan Fakir servis evin en fazla kullanılan cihazlarından biri olan elektrik süpürgelerinde meydana gelen sorunlara kalıcı çözümler yaratır.

Bu çalışmanın akabinde cihazın verim sorunları ortadan kalkarken, cihazın ömrünün büyük ölçüde arttırılması sağlanacaktır. Servis tarafından aynı zamanda bakım işlemleri de yapılmaktadır. Bakım işlemleri elektrik süpürgeleri için gerekli olduğundan dolayı kullanıcıların ihmal etmeden uyması gereken adımlardan biridir.

Fakir Servisi bakım işlemlerinin a’dan z’ye yapılmasına imkan tanırken, uzunca bir süre arıza riskiyle karşı karşıya kalmanızın önüne geçecektir. Servis ekibi cihazı adresinizden teslim alırken onarım işlemleri tamamlandığında ise adresinize teslim etmektedir. Bu sayede karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğun Fakir servis sayesinde ortadan kalkacağını belirtmek gerekir.

Alanında deneyimli ustalar sayesinde büyük küçük demeden her türlü arıza çözüme kavuşturulurken cihazınız ilk günkü performansına ulaştırılmış olacaktır. Onarım süreci sırasında değiştirilmesi gereken parçalarda servis aracılığıyla değiştirilmiş olur. Değişimi sağlanan parça servis garantisi altındadır. Bir yıllık süre boyunca cihazda arıza meydana geldiğinde servis tarafından onarım işlemi ücretsiz olarak yapılır. Bu bakımdan servis bu süreç boyunca yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır