İzmir

İstanbul Özel Beko Teknik Servis Merkezi

Eğitimli ve bu sektörde diğer çalışma arkadaşlarına fark atan kadromuz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte yıllardır BEKO marka ürünlerinizin servis hizmetlerinde sizlerin yanında yer almaya çalışıyoruz. BEKO marka ürünleriniz konusunda uzmanlaşmış ve kendini fazlasıyla geliştirmeyi başarmış ekibimiz sayesinde haftanın her günü sizlere hizmet sağlıyoruz… Sizlerin dilediği an hizmetinize koşan teknik servis ekibimiz yalnızca hafta içi değil hafta sonu da hizmet sunmaya devam ediyor. Sizlere en uygun saat dilimini seçerek servis işlemleri için evlerinize konuk oluyor. Yakaladığı müşteri potansiyeli ve gerçekleştirdiği üstün hizmetler doğrultusunda servisimiz Marmara bölgesinin en çok tercih edilen ve en yoğun çalışan firması ünvanını fazlasıyla hak etmektedir.

Servis için internet adresimizi inceleyebilir ve buradan bizler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu adreste online başvuru formu da mevcuttur. Formu doldurup “Enter” tuşuna basmanız servis talebinizi oluşturmak adına yeterli olacaktır.

BEKO marka ürünlerinizi model ya da ürün ayırt etmeksizin itina ile inceleyen ve servis konusunda uzman ekibimiz teknolojiyi de yakından takip ediyor. Böylece yeni çıkan ürünler hakkında da gerekli teknik ve teorik bilgiye sahip oluyor. Haftanın her günü ve her saati bizlere dilediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak adresinizi ve servis talebinizi bildirmeniz yüksek düzey servis hizmetleri almanız için ilk adım olacaktır…

Özel Beko Servis İstanbul firması olarak hızlı olmak konusunda da kendimize fazlasıyla güveniyoruz. Çağrınızı bıraktıktan sonra ekiplerimiz hızlı bir şekilde harekete geçerek evlerinize geliyor. Gerekli bilgileri ve detayları sizlere sunduktan sonra işleme başlıyorlar.

Bölge için gerekli araştırmaları yapıyoruz ve en yoğun olan noktalara ekiplerimizi yerleştiriyoruz bu sayede arıza bildiriminden sonra sizlere en yakın olan ekibimiz harekete geçiyor ve bu sayede zamandan tasarruf etmiş oluyoruz. Yedek parça ve gerekli ekipmanlar tamamen güncel olup hiçbir şekilde yan sanayi ürün tercih edilmiyor. Bunu da sizlere sunduğumuz 1 yıl garanti belgesi ile netleştirmiş oluyoruz.

WEB: https://www.arcelikbekoservis.com

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır