İzmir

Toshiba Servis Karabağlar

Televizyon teknolojisindeki gelişmelerin öncü markalarından biri olan Toshiba, günümüzde üst düzeyde performansa sahip olan televizyonları sunmaktadır. Smart TV, LED TV, LCD ve 4K TV gibi seçenekleriyle kullanıcılarıyla buluşan Toshiba televizyonların her biri aktif olarak tercih ediliyor. Televizyonlar, evlerin en önemli parçalarından oldukları gibi sundukları avantajlar da en önemli noktalar olarak ön plandadır. Toshiba Servis Karabağlar ekibi olarak verdiğimiz hizmet anlayışının tamamında memnuniyet odaklı olarak çalışmalar yürütmekteyiz. Karabağlar bölgesinde aktif olarak sağladığımız hizmet anlayışının farkını ilk andan itibaren sizlere sunuyor olmamızla beraber özel standartlarda çalışmaları bulabilmenizi sağlamaktayız.

Toshiba Televizyon Sorunları için Toshiba Servis Karabağlar
Zaman zaman görülebilen donanımsal veya fiziksel sorunların her birine yönelik olarak Toshiba teknolojisi üzerine yoğunlaşan hizmetimizle talepleri karşılamaktayız. Karabağlar Toshiba Servis ayrıcalığımızı tüm müşterilerimize özel olarak değerlendirebilme olanağını sağlıyoruz.

Avantajlı ve bir o kadar da kaliteli çözümlerimizde üst düzeyde sahip olduğumuz standartları sizlerle buluşturan marka değerine sahibiz. Toshiba markalı televizyonlarınızın tamamında soruna yönelik fark yaratan çözümleri sizlere getiriyoruz.

Toshiba Servis Karabağlar
Açık Adres Bilgisi: 9171. Sk. 13-3 Refet Bele Mahallesi 35160 Karabağlar/İzmir
Telefon Numarası:
Mesai Saati: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

3 Yorum

 • Reply
  Atakan

  Yaklaşık 2 aydır televizyonumda meydana gelen karıncalanma sorunu canımı çok sıkıyordu ancak bir türlü zaman bulamayıp yetkili teknik servise götürememiştim. Ayrıca tamir ücretlerinin de çok yüksek olduğunu düşünüyordum. Evimde Toshiba marka televizyon kullanıyorum ve makine sürekli bozuluyordu. Ben de yeni bir makine almaktansa Toshiba servis Karabağlar adresine giderek fiyat almak istedim. Makineyi evimden alıp incelediler ve aslında sorun sandığım kadar da büyük değilmiş, boşu boşuna o kadar ihmal etmişim. Ayarlarını hızlı bir şekilde yaptıktan sonra, televizyonumu teslim aldım. Ödemeyi de sorun çözüldükten sonra ustaya ödedim. Bana kibar yaklaşımlarından dolayı da teşekkür ederim. Televizyonum sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve ben de gönül rahatlığı ile izleyebiliyorum.

 • Reply
  Bilal

  Satın almış olduğumuz Toshiba marka klima ilk dönemlerde gerçekten performans bakımından memnunluk yaratan bir cihazdı. Ancak ilerleyen zamanlar içinde nedenini anlayamadığımız bir şekilde gürültülü çalışmaya başladı. Her şeyi kontrol ettiğimiz halde konu hakkında tam olarak bir çözüm alamadık. Bizde daha fazla zaman kaybetmemek için doğrudan Toshiba servis Karabağlar adresinin yolunu tuttuk. Servis bakım konusunun ihmal edilmesinden kaynaklı olarak böyle bir durumun karşımıza çıktığını bildirdi. Ve bundan sonraki süreçte nelere dikkat etmemiz gerektiğini belirtti. Bizde bundan sonraki süreçte bu durumlara dikkat ettikten sonra bir daha hiçbir sorunla karşılaşmadık. Servisin konu hakkında çok fazla ilgili ekibi gerçekten takdire şayandı.

 • Reply
  Yüksel

  Yeni bir klima satın almak için arayışta olduğumuz dönemde araştırmalarımızın sonucunda bizim için en doğru markanın Toshiba olduğuna karar verdik. Satın aldığımız klima modeli ilk başlarda tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarırken, ilerleyen dönemlerde bu performansı aratmaya başlamıştı. Özellikle yaz aylarında soğutma performansının eskisi gibi iyi olmadığını fark ettik. Bu durumdan bir önce kurtulmak için soluğu hemen Toshiba Servis Karabağlar adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin sonrasında durumu çözerek bizi bu can sıkıcı sorundan kurtardı. Servisin hızı ve ilgili ekibi sayesinde bu sorundan tahminimizden daha kısa bir süre içinde bu şekilde kurtulmuş olduk. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır