İzmir

Toshiba Servis Karşıyaka

Hayatın her anında vakit geçirebilmek için televizyonlar en çok tercih edilen teknoloji ürünleri konumunda bulunuyorlar. Teknoloji devi marka olan Toshiba tarafından üretilen ve satışa sunulan ürünlerinizde mevcut olan sorunların her birini başarıyla ortadan tamamen kaldırabilmekteyiz. Toshiba Servis Karşıyaka hizmetimizin kaliteli olduğu kadar standartların üzerinde çalışmaları bulabilmenize olanak sağlayan yapısıyla birlikte en iyi standartları değerlendirebilme farkını elde edebilirsiniz. Başarılı çözümlerin bulunmasında sahip olduğumuz hizmet anlayışıyla ilk andan itibaren en iyi standartları sizlere sunuyoruz. Ekran kartı, ekranda kırılma sorunları, panel arızaları ve daha pek çok farklı sorunun çözümünde aktif olarak görev almaktayız.

Aktif Toshiba Servis Karşıyaka
Karşıyaka’da bulunan tüm Toshiba televizyon kullanıcılarına aktif olarak verdiğimiz hizmetle beraber fark yaratıyoruz. Profesyonel çözümler sağlayan ekibimiz aynı zamanda bir o kadar da üst düzeyde standartları getirmektedir. Maddi açıdan zarar kaybına uğramamanız adına başarılı televizyon servis çözümlerini elde edebilmeniz için hizmet vermekteyiz. Karşıyaka Toshiba Servisi ayrıcalığımızı ilk andan itibaren yaşamanıza yönelik olarak beklentilerinizi karşılayan marka değerimizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Toshiba Servis Karşıyaka
Açık Adres Bilgisi: Cemal Gürsel Cd. Aksoy Mahallesi 35580 Karşıyaka/İzmir
Telefon Numarası:
Mesai Saati: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

3 Yorum

 • Reply
  Erman

  Geçen hafta ekranda buzlanmalar sebebi ile Toshiba marka televizyonumu Toshiba servis Karşıyaka şubesine götürmüştüm. Sağ olsunlar hızlı bir şekilde tamirini yaptılar ve ben de ücreti ödemiştim ancak dün itibari ile televizyonum yeniden bozulduğunda şaşırdım. Kendilerini aradım ve durumu izah ettim. Hemen gelip televizyonu aldılar ve sorunun ne olduğunu tekrar incelediler. Bu aşamada da benden para almadılar. Televizyonu tekrar verdiklerinde sorun çözülmüştü ve şu anda televizyon ile ilgili bir problem yok. Kendilerine teşekkür ediyorum ve ikinci sefer de kendilerini aradığımda yine ilk seferki gibi ilgi gösterdikleri için de memnunum. Yine televizyon ile ilgili bir sıkıntı yaşarsam kendileri ile çalışacağım.

 • Reply
  Serkan

  Televizyon satın almak istediğimiz süreçte çevremizin de önerisiyle Toshiba marka televizyon modelinde karar kıldık. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu oluşu bizi fazlasıyla memnun etmiş durumdaydı. Satın almış olduğumuz televizyon modeli ilk zamanlarda her açıdan beklentilerimize uygun bir cihaz olmuştu. Ancak ilerleyen dönemlerde görüntü kalitesinde bariz oranda bozulmaların var olduğunu fark ettik. Sorunu çözebilmek için bu konuda başarılı sonuçlar ortaya çıkaran Toshiba servis Karşıyaka adresini tercih ettik. Servis kısa bir inceleme sonrasında sorunun neden kaynaklandığını çözerek cihazı bize hemen teslim etti. Gerçekten her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci olmuştu. İşinin ehli ekibi sayesinde servis sorunu kısa sürede çözdü.

 • Reply
  Nermin

  Yeni bir klima satın almak istediğimiz dönemde araştırmalarımızdan sonra bizim için en doğru seçeneğin Toshiba markası olduğuna karar verdik. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu modelleri bünyesinde bulundurması bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız klima modeli belirli bir süre geçtikten sonra soğutma konusunda eskisi gibi başarılı bir performans ortaya çıkarmamaya başlamıştı. Özellikle yaz aylarında bu konu bizim için can sıkıcı bir hale gelmeye başladı. Bu can sıkan sorundan kurtulmak için soluğu hemen Toshiba Servis Karşıyaka adresinde almayı tercih ettik. Servis ekibi yapmış olduğu incelemenin sonrasında sorunu çözüme kavuşturarak cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti. Her açıdan oldukça fazla memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır