İzmir

Toshiba Servis Kemalpaşa

Televizyon üretici markalarından biri olarak her zaman ön plana çıkan Toshiba, Türkiye’nin pek çok farklı noktasında aktif kullanım oranına sahiptir. Kemalpaşa bölgesinde yaşayan herkes için bulunabilecek etkili çözümleri sunmaktan her zaman memnuniyet duyan marka değerine sahibiz. Toshiba Servis Kemalpaşa hizmetlerimizin kalitesini ilk andan itibaren görebilmeniz mümkündür. Televizyonlarda en çok yaşanan sorunlardan başlayarak özel sorunlara kadar çok geniş kapsamlı hizmet ayrıcalığına sahip olmamızla fark yaratmayı başaran adresiz. Çalışma sistemleri özelinde gerçekleştirdiğimiz servis anlayışımız ilk andan itibaren çözüme odaklıdır.

Toshiba modeline sahip olan televizyonlarınızda kullanıma başladığınız andan itibaren görebileceğiniz ayrıcalıkların tamamında standartların üzerinde hizmet bulabilirsiniz. Toshiba Kemalpaşa ekibi olarak tüm televizyon modellerinize özgün olarak ayrıcalıklı hizmet konseptini sunuyoruz.

Toshiba Servis Kemalpaşa Hizmeti Memnuniyet Odaklı
Profesyonel müdahale gerekliliği olduğu her durumda Toshiba televizyonlarınıza yönelik olarak çözüm odaklı hizmetleri sunuyoruz. En iyi fiyat seçenekleriyle beraber sahip olduğumuz ayrıcalıklı standartları değerlendirebilmenizde etkin rol oynuyoruz. Bulunduğunuz her bölgeye ulaşarak sizlere hizmet verebilme avantajını sunmaktayız.

Toshiba Servis Kemalpaşa
Konumu: Atatürk Blv. 19-13 Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 35730 Kemalpaşa/İzmir
Çağrı Merkezi:
Çalışma Saatleri: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

3 Yorum

 • Reply
  Murat

  Evlendiğimizden beri sorunsuz bir şekilde Toshiba marka televizyonu kullanıyorduk, ancak uydu ile ilgili herhangi bir sıkıntı olmamasına rağmen, sürekli olarak ağ bulunamadı uyarısı alıyorduk. Bu sorun uzun süre devam edince biz de Toshiba Servis Kemalpaşa şubesini aradık, uygun bir zaman diliminde eve gelip televizyonu görmek için randevu talep ettiler ancak biz televizyonu doğrudan kendilerine götürdük ve kanallarda inceleme yaptılar. Televizyonun ayarları ile ilgili bir sorun olmuş, 20 dakika içerisinde sorunu teslim ettiler ve kanalları tekrar güncellediler, bunun dışında televizyonda eklemek istediğim birkaç kanal bulunuyordu, onları da sağ olsunlar eklediler. Ben aldığım servis hizmetinden memnunum, siz de kendilerine güvenin derim.

 • Reply
  Sevda

  Yazın sıcak aylarından korunabilmek için klima satın almaya karar verdik. Kısa bir araştırma sürecinin hemen sonrasında konu hakkında Toshiba markasının oldukça başarılı modellere sahip olduğunu öğrenmiş olduk. Ayrıca bütçe dostu modeller sağladığından dolayı tam olarak bizim aradığımız cinsten bir seçenek olarak gözüküyordu. Satın almış olduğumuz Toshiba marka klima bir süre sonra nedenini anlayamadığımız bir şekilde soğutma konusunda başarısız bir performans sundu. Neden olduğunu anlamak ve konu hakkında bir çözüm yolu bulmak açısından tercihimizi doğrudan Toshiba servis Kemalpaşa adresinden yana kullandık. Servis ufak bir sorundan kaynaklı olarak bu tarz bir durumun ortaya çıktığından bahsetti. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

 • Reply
  Şükran

  Televizyonumuz bozulduğundan dolayı yeni bir televizyon satın almak için arayış içine girdik. Çevremizden aldığımız yorumlara bağlı olarak Toshiba markasında karar kıldık. Satın aldığımız cihaz ilk dönemlerde memnun edici bir performans sunarken ilerleyen dönemler içinde performansında bariz şekilde düşüşler vardı. Bu durumdan kurtulmak ve cihazı eski veriminde kullanmaya devam edebilmek için soluğu hemen işin uzman ismi olan Toshiba Servis Kemalpaşa adresinde aldık. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında durumu çözerek cihazı bize ilk günkü performansında teslim etti. Servis ekibi sayesinde çok kısa bir süre içinde bu sorundan kurtulmuş olduk. Her açıdan çok memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde bitmiş oldu.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır