İzmir

Toshiba Servis Konak

Toshiba, ürettiği televizyon modellerinin tamamında kullanıcılarının beklentilerine yönelik olarak özel modelleri tasarlamaktadır. Ayrıcalıklı kullanım deneyiminin sağlanmasıyla beraber zaman zaman farklı sebepler dolayısıyla Toshiba televizyonlarda bozulmalar yaşanabilir. Tamir ihtiyacının profesyonel seviyede gerekli olduğu durumların tamamında Toshiba Servis Konak çözümlerimizle birlikte en iyi standartları sunuyoruz. Gelişmiş hizmet anlayışımızın farkını her teknik servis verdiğimiz kullanıcı için başarıyla sağlamaktayız.

Konak bölgesinde televizyonlarını aktif olarak kullanabilme ayrıcalığına sahip olan hizmetimizde, en iyi fiyat seçenekleriyle televizyonlarınızı ilk performansıyla kullanabilmeniz mümkündür.

Avantajlı Toshiba Servis Konak
Profesyonel Toshiba Servis Konak çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz anlarda, hizmetimizden alacağınız memnuniyet her zaman üst düzeyde olacaktır. Başarılı sonuçları sunduğumuz çalışmalarımızın farkını ilk andan itibaren görebileceğiniz gibi aynı zamanda ayrıcalıklı çözümleri bulabileceğiniz hizmetimizden yararlanabilmeniz mümkün olacaktır.

Toshiba televizyonlarınızdaki sorunlardan en kısa sürede, televizyonlarınız emin ellerdeyken kurtulabileceksiniz. Fark yaratan çalışma prensibimizle beraber bir o kadar da etkin çözüm anlayışımız her zaman memnuniyetinizi sağlayacak özelliktedir. Toshiba servisi olarak sahip olduğumuz hizmet kalitesinin farkını her zaman yansıtmayı başaran marka değerine sahibiz.

Toshiba Servis Konak
Açık Adres Bilgisi: Talatpaşa Blv 64 A Kültür Mahallesi 35220 Konak/İzmir
Telefon Numarası:
Mesai Saati: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

4 Yorum

 • Reply
  Ünal

  Toshiba servis Konak, geçen hafta televizyonum bozulduğunda yaptırmak için tercih ettiğim servis oldu. Öncelikle hepimizin teknik servisler ile ilgili hayatımız boyunca çeşitli sıkıntılar yaşadığımız aşikar ancak Toshiba servis Konak gerçekten böyle değil. Televizyonumu kendilerine götürdüğüm andan itibaren oldukça kibar davrandılar ve soruna da tahminimce tam ücret değeri biçerek bana söylediler. Ustalar gerçekten çok profesyonel ve eğitimliler. Kısa bir süre içerisinde de hemen televizyonumu açarak sorunu tespit ettiler. Ses sistemleri ile ilgili bir sorun oluşmuş. Parça bulmanın 1 haftayı bulabileceğini dürüstçe söylediklerinde ben de kabul ettim. Gerçekten de 1 hafta sonra televizyonum yapılmış olarak evime geldi, verdiğim parayı hak ediyorlar.

 • Reply
  Pelin

  Klima konusundaki tercihimizi bu konuda epey başarılı modellere sahip olan Toshiba markasından yana kullandık. Özellikle bütçe dostu modellere sahip olması bizim için bu konuda epey cezbedici oldu. Satın almış olduğumuz bu klima modeli ilk zamanlarda memnun edici bir yapıya sahip olurken, ilerleyen zamanlarda verim konusunda eski günlerini aratmaya başlamıştı. Bizde bu soruna derhal çözüm bulabilmek için soluğu hemen Toshiba servis Konak adresinde kaldık. Servis kısa bir inceleme sürecinin sonrasında bu durumun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını hemen çözdü. Bize klimayı eski veriminde teslim etti. Yani her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci olmuştu. Servis ekibinin işe olan ilgisi takdire şayandı.

 • Reply
  Toshiba TV Servisi İzmir | ASD Teknoloji

  […] Konak Toshiba Servis – 444 78 56 HEMEN ARA! […]

 • Reply
  Süleyman

  Klimamız bozulduğundan dolayı yeni bir klima satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Toshiba marka klima modelinde karar kıldık. Özellikle kaliteli bir marka olması bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız klima modeli belli bir süre geçtikten sonra soğutma konusunda eski verimini aratmaya başlamıştı. Geçmişe nazaran bariz bir şekilde cihazın performansında düşüş vardı. Bu sorundan acil bir şekilde kurtulmak için soluğu hemen Toshiba Servis Konak adresinde almayı tercih ettik. Toshiba Servis Konak ekibi yapmış olduğu incelemenin hemen sonrasında durumu çözüme kavuşturarak cihazı bize ilk günkü performansında teslim etti. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır