İzmir

Toshiba Servis Menemen

Evlerdeki olmazsa olmaz teknoloji ürünlerinin başında gelen televizyonlar, gün içerisinde veya gün sonunda sıklıkla kullanılmaktadırlar. Toshiba markasının popülerliğini artırmış değere sahip olmasıyla Türkiye’de en çok tercih edilen televizyon modellerini satması da ön plana çıkan ayrıntılardan biri olarak değerlendiriliyor. Toshiba Servis Menemen hizmetlerimizin tamamında sağladığımız ayrıcalıklı çözümlerimizle birlikte fark yaratan standartları oluşturuyoruz. Arıza veya diğer problemlere yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin tamamında ayrıcalığımızı kanıtlar nitelikte çalışma anlayışına sahip olarak ön planda yer almaktayız.

Toshiba markalı televizyonlarınızın tüm ihtiyaçlarına başarılı şekilde çözüm getiriyor olduğumuz gibi bir o kadar da hızlı seviyede işlem gerçekleştirebilme avantajına sahibiz.

Toshiba Servis Menemen Ayrıcalıklı Hizmet Olanağı
Toshiba Menemen hizmetlerimizde standartların çok daha üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor olmamızla üstün performansa sahip televizyonları yeniden kullanmanızı sağlamaktayız. Hem fiyat anlamında hem de kullanılabilirlik anlamında Toshiba ürünlerinizin her birinde ayrıcalığı sizlere getirmekteyiz. Hizmet konseptimizin yarattığı farktan ihtiyaç duyduğunuz her an yararlanabilmeniz mümkündür. İlk andan itibaren profesyonellik seviyesi içerisinde hizmet anlayışımızla fark yaratıyoruz.

Toshiba Servis Menemen
Konumu: 1001. Sk. 5-1 Kasımpaşa Mahallesi 35660 Menemen/İzmir
Çağrı Merkezi:
Çalışma Saatleri: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

3 Yorum

 • Reply
  Kubilay

  Aynı ay içerisinde Toshiba marka televizyonum tam iki defa bozuldu. İlk olarak evimin yakınlarında bir başka tamirciye götürmüştüm ama benim için tam bir felaket olarak sonuçlandı. İnternette kullanıcı yorumları yüksek ve gerçekten güvenebileceğim bir tamirciye ulaşmak için arama yaptığımda, Toshiba servis Menemen ile karşılaştım ve ben de kendilerini tercih ettim. İyi ki etmişim çünkü bir önceki tamirde yanlış bir işlem yapıldığını fark ederek sorunu hızlı bir şekilde çözdüler. Bu yüzden kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum televizyonum kısa süre içerisinde tamir oldu ve ben de artık evimde televizyon seyredebiliyorum. Daha önceki tamirci için de söyleyecek söz bulamıyorum, çok teşekkürler Manisa Toshiba servis.

 • Reply
  Cihan

  Teknolojik cihaz konusunda en fazla tercih ettiğim markalardan biri Toshiba olmuştur. Klimamız bozulduğunda da çok kaliteli ürünlere sahip olduğu için tercihimi yine bu markadan yana kullandım. Satın almış olduğum bu klima ilk dönemlerde tam olarak beklediğim özellikleri sağlıyordu. Ancak ilerleyen aşamalarda klimanın eskisi gibi sessiz çalışmadığını fark ettim. Hatta çalışması sırasında ses seviyesi dayanılmaz bir seviyeye gelmiş durumdaydı. Bende bu sorunun neden olduğunu çözebilmek için soluğu hemen Toshiba servis Menemen adresinde aldım. Servis kısa bir incelemenin sonrasında sorunu çözerek cihazı bana teslim etti. Servis işinin ehli ekibi ve konu hakkında var olan hızları nedeniyle oldukça memnun kaldığım bir yer oldu.

 • Reply
  Serap

  Uzun bir araştırma sürecinin sonucunda Toshiba marka klima modelini satın aldık. Satın aldığımız bu cihaz ilk zamanlarda tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarıyordu. Ancak daha sonraki dönemler içinde nedenini anlayamadığımız bir şekilde performansında düşüşler gördük. Bu konu bizim için gittikçe can sıkıcı bir hal almaya başlamıştı. Bu durumdan bir an önce kurtulmak için soluğu hemen işin uzmanı olan Toshiba Servis Menemen adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin sonrasında durumu çözerek cihazı bize teslim etti. Servisin ilgili ekibi sayesinde bu can sıkan sorundan hızlı bir şekilde kurtulmuş olduk. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlandı.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır