İzmir

Toshiba Servis Narlıdere

Toshiba markalı televizyonların satış oranları yüksek seviyede olduğu gibi aynı zamanda bir o kadar da farklı bölgelere dağılım gösteriyor olmasıyla kullanımında çok sayıda fark yaratan tercihlerin bulunabilmesi olanağı bulunuyor. Toshiba Servis Narlıdere hizmet ayrıcalığımızın değerlendirilmesi aktif olarak mümkün olduğu gibi beklentilerin çok daha üzerinde seçeneklerin bulunmasında etkili olmaktadır. Sahip olduğumuz ayrıcalıklı standartlarda profesyonel hizmet anlayışını benimsememizle birlikte en iyi kalitede hizmet ayrıcalıklarına sahibiz. Toshiba teknolojilerine hakim çalışma ekibimizle beraber beklentileri ilk andan itibaren karşılamayı başarıyoruz.

Toshiba Servis Narlıdere Hizmetleri
TV’lerinizde yaşadığınız sorunların tamamına yönelik olarak kaliteli hizmet ayrıcalığımızla her zaman memnuniyet odaklı sonuçları sunuyoruz. Narlıdere bölgesine servis araçlarımızla erişimi en kısa süre içerisinde gerçekleştirebilmekteyiz.

Toshiba servis hizmetlerimizin tamamında beklentilerinizi karşıladığımız gibi en iyi fiyat avantajlarını da sağlamaktayız. Narlıdere Toshiba Servisi çalışmalarımızın tamamında fark yaratan sonuçları bulabilmenize yönelik olarak hizmet veriyoruz. Toshiba markasına sahip olan tüm televizyonların başarıyla çalışabilmelerine yönelik olarak kaliteli seçeneklerden oluşan çalışma performansıyla beklentilerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Toshiba Servis Narlıdere
Konumu: Mithatpaşa Cd. 355-341 Narlı Mahallesi 35320 Narlıdere/İzmir
Çağrı Merkezi:
Çalışma Saatleri: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

3 Yorum

 • Reply
  Bartu

  Toshiba markanın gerçekten çok sağlam bir marka olduğunu biliyordum ama sağ olsunlar bizim çocuklar televizyon ile oynarken televizyonu bozmayı başarmışlar. Hiçbir kanal bulamıyordu ve bu sebepten dolayı biz de televizyon seyredemiyorduk. Zaten Narlıdere’de bir Toshiba servisi olduğunu biliyordum ve ben de televizyonumu doğrudan kendilerine götürdüm. Toshiba Servis Narıdere, benimle çok ilgilendi daha önce de çeşitli elektronik aletlerimiz bozulmuştu ama ekip gerçekten oldukça nezih ve kibar olarak iş yapıyor bunu anladım. Hemen televizyonumu incelemeye alarak sorunu tespit ettiler, yeniden kurulum yapılması gerektiğini söylediler. Fiyatı söylediklerinde de memnun oldum, genel olarak bütçemi zorlamadı. Toshiba televizyonunuz ile ilgili sorun yaşıyorsanız, siz de getirebilirsiniz.

 • Reply
  Nurten

  Klimamız bozulduğundan dolayı yeni bir klima satın almak için tercihimizi Toshiba markasından yana kullandık. Bu markanın özellikle klima konusunda çok başarılı olduğuna dair duyumlar almıştık. Satın almış olduğumuz klima ilk dönemlerde oldukça iyi bir performansa sahipken, zamanla eskiye nazaran daha gürültülü bir şekilde çalıştığını fark ettik. Bu sorunun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını çözmek için Toshiba servis Narlıdere adresine başvurduk. Servis bakım konusunda ihmallerden kaynaklı olarak bu tarz bir sorunla yüzyüze kaldığımızdan söz etti. Servisin talimatlarına uyarak bundan sonraki süreçte herhangi bir sorunla kesinlikle karşı karşıya kalmadık. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde sonlanmış oldu.

 • Reply
  Selda

  Yeni bir TV satın almak için arayış içinde olduğumuz dönem içinde çevremizin tavsiyelerine uyarak Toshiba markasında karar kıldık. Satın aldığımız Toshiba marka TV modeli ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışırken birden ekranda kaymalar meydana gelmişti. Konu hakkında teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı sorunu hemen Toshiba Servis Narlıdere adresine danışmayı tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında sorunun çok basit bir arızadan kaynaklandığını çözerek cihazı bize ilk günkü performansında teslim etti. Özellikle servis ekibinin hızlı yönü sayesinde bu sorundan çok kısa bir süre içinde bu şekilde kurtulmuş olduk. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde bitmiş oldu.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır