İzmir

Neden Teka Servis İstanbul’u Tercih Etmelisiniz?

Çamaşır ve bulaşık makinesi; yaşam alanlarının en değerli ürünleri arasında yer alır. Büyük paralar ödeyerek satın aldığınız bu cihazların arızalanması sizi sıkıntıya sokabilir. Bu noktada, arıza çözümü adına Teka servis İstanbul ile iletişim kurmalısınız.

Teka servis İstanbul sayesinde her türlü çamaşır ve bulaşık makinesi arızasına çözüm bulabilirsiniz. Severek kullandığınız Teka çamaşır makinenizin titreşim ve ses yaptığına şahitlik edebilirsiniz. Bu noktada, ilk olarak, çamaşır makinesinin konumuna dikkat etmelisiniz. Çamaşır makinesinin dengesiz duruşundan kaynaklı olarak ses veya titreme meydana gelebilir. Bu sorunu gidermek adına çamaşır makinesinin dört ayağının da zemine sağlam bastığından emin olmalısınız. Buna ek olarak, her çamaşır makinesinde iki adet amortisör yer alır. Amortisör sayesinde çamaşır makinesinde meydana gelen sarsıntının en az seviyede tutulması mümkün olur.

Ancak, bu parçaların birinde veya ikisinde meydana gelen arızalardan dolayı makine sesli çalışabilir. Amortisör arızalarını gidermek adına Teka Servis Üsküdar yardımı almalısınız.

Çamaşır makinesinin deterjan almaması farklı bir sorun olarak kendisini gösterebilir. Bu arızanın farklı sebepleri olabilir. Su basıncının düşük olması farklı bir sebep olarak ortaya çıkar.

Çünkü, su basıncı, en az bir bar olmalıdır. Çeşme açılarak suyun basıncı arttırılmalıdır. Su giriş vanalarının arızalı olması da farklı bir etken olarak dikkat çeker. Teka servis İstanbul; tüm bu sorunlara anında çözüm bulur.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır