İstanbul

Özel AİRFEL Servisi Kartal’da Hizmetinde

Kombi ve klimalarda uzman isimlerden bir tanesi olan Airfel, Türkiye genelinde oluşturduğu yaygın servis ağları sayesinde yalnızca satış anında değil satış sonrası da müşterileri için hizmet vermeye devam ediyor. Bizler Airfel markası adına özel servis hizmeti sunmaktayız. Servis hizmetini sunduğunuz markanın kalitesi ile birlikte hareket etmek ve bu markaya uygun çalışmak kolay iş değil. Her gün gelişen ve yenilenen teknolojik ürünleri takip etmek zahmetli iş. Bizler firma olarak yeni ürünleri göz önünde tutuyor ve gelişmeleri sık sık takip ediyoruz.

Özel Airfel Servis ailesi olarak yıllardır içinde bulunduğumuz sektörün eksiklerini az çok biliyoruz ve bu eksikleri firma olarak kapatmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize daha kaliteli servis hizmeti sunabilmek adına ekip arkadaşlarımızla birlikte gün sonu toplantılarımızda neler yapabileceğimizi konuşuyor ve sıkıntılarını dinliyoruz.

Özel Airfel Servis Kartal – 444 78 56

Sizlerden gelen olumlu ve olumsuz eleştiriler yaptığımız işlere yön veriyor. Uzman bir kadro ile çalışmalarımızı yürütüyoruz ve bu kadro hem teoride hem de pratikte isim yapmış kişiler. Airfel marka klimalarınızdaki her sorun için 7 gün 24 saat hizmet sunan çağrı merkezi ekiplerimizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere yardımcı olacak ve arıza taleplerinizi kayıt altına alacaktır. Verilen sürede adreslerinize ulaşıyoruz ve servis hizmetlerini tamamlıyoruz. Memnuniyetinizi ya da şikayetlerinizi bizlere iletebilir ve kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır