İzmir

Özel İstanbul ECA Kombi Servis Hizmetleri

Bulunduğu alanın sıcak su gerekesinimini ve ısı geçişini düzenleyen ürünlerdir kombiler. Bu anlamda günümüzde her evde yavaş yavaş yerini almayı başarmıştır diyebiliriz. Hafiftir ve duvara monte edilir, kolay taşınabilir ve çok yer kaplamayan bir görüntüye ahiptir. Sessiz çalışır ve ürün sahibine kolay ısınma yollarını sunar… Bakır,aliminyum ve galvenizli parçalar bütünğü olarak bilinir fakat iç aksanında muhakkak farklı düzenekler mevcuttur.

Bunun yanı sıra emniyet ekipmanlarına sahiptir ave sizlere çok fazla sorun çıkarmaz. Fiyat konusunda marka ve kaliteye göre değişiklik gösterir. Marka her zaman ürünün kalitesini göstermez fakat işçilik konusunda aynı şeyleri söyleyemeyiz… Bizler kombi konusunda uzmanlaştığımızı düşünüyoruz. Yıllardır bu alanda hizmet veriyoruz ve bu işi severek yapıyoruz.

ECA Servis İstanbul
ECA Servis İstanbul

Özel ECA Servis İstanbul olarak siz değerli müşterilerimize en iyi servis hizmetini sunmak adına çalışıyoruz. Alanında uzman ve profesyonel ekibimiz sayesinde işçiliğimize fazlasıyla güveniyoruz.Hız konusunda servis sektöründe farklı olduğumuzun farkındayız. Yaygın servis ağımız ve gezici ekiplerimiz sayesinde en ücra noktalara bile servis hizmetini hızlı bir şekilde getiriyoruz.

Yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti hizmeti de sizlere hediyemiz. 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi ekibimiz günün her saati telefon başında sizleri bekliyor. Eca marka kombilerinizin servis,bakım ve onarım işlemlerinde bizleri gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Kaliteli işçilik ve güleryüzlü hizmet adına doğru adreste olduğunuzu unutmayın.

WEBSİTE: https://www.servis-al.com

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır