İzmir

Özel Zümrütevler Philips Servis Kapınızda

Türkiye’deki en önemli elektronik eşya üreticilerinden birisi olan Philips, tüm ürün gruplarında son teknolojiyi kullanarak kaliteli ve kullanımı kolay cihazlar üretmektedir. Tüketici beklentilerine tam olarak cevap veren firma sunduğu geniş ürün yelpazesiyle kadın, erkek her yaştan tüketicinin severek kullandığı ürünlere imza atmaktadır. Philips ürün grupları arasında her ihtiyaca yönelik sayısız model ürün bulabileceğiniz gibi bu ürünleri uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanım hataları ve zaman içerisinde oluşabilecek yıpranmalarda Philips ürünlerini kullanan tüketicilerin yanında olabilmek için İstanbul Philips servis hizmetimizle çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Firmamız Philips Servis Zümrütevler hizmetinin her aşamasında cihaz konusunda geniş bir tecrübeye sahip olan, teknik bilgisi yüksek, eğitimli personellerle hizmet sunmaktadır. Philips ürün gruplarının tamamına hizmet veren firmamız, her model cihazın tamir işlemini aynı titizlikle gerçekleştirmektedir. Teknik servis personelimiz tüm cihazlarınızın tamiri için aynı performansla çalışmakta ve hızlı bir tamir sürecini en kaliteli şekilde tamamlamaktadır.

Geliştirdiğimiz servis adımlarımız sayesinde müşteri memnuniyetini zirveye çıkaran firmamız, sektörün lider firması olmaktan duyduğu gururu yine müşterileriyle paylaşmaktadır. Uygun maliyetlerle sunduğumuz servis hizmetimizde en üstün kaliteyi tutturma hedefini başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmamızdan Philips servis hizmeti almak bir ayrıcalıktır.

Philips servis hizmetimize ulaşabilmek için 444 7 856 numaralı telefonu arayabilir, müşteri hizmetleri personelimize cihazınızın sorununu bildirerek arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. En hızlı şekilde müdahale gerçekleştirecek olan servis personelimiz, cihazınızı ilk günkü performansına döndürecek bir tamir sürecinden geçirecektir.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır