İstanbul

Pendik ve Çevresinde Özel Protherm Kombi Servisi

Bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarı ve profesyonel hizmetlerimiz doğrultusunda firmamız hak ettiği noktalara gelmiş ve gerçek bir firma olmayı başarmıştır. Bulunduğumuz bölgede kime sorarsanız bizlerden aldığı hizmet sonrası memnuniyetini gizleyememiştir. Özel Protherm Servisi olarak servis hizmeti sunan çalışanlarımız güleryüz konusunda diğer firmalara da örnek olmuştur. Bizler bu sektöre adım attığımız zamanlarda çok az sayıda Kombi markası mevcuttu.

Teknolojinin gelişmesi ve hatta çağ atlaması ile birlikte birçok marka piyasaya çıktı ve bu markalar farklı modeller ile kullanıcılara sunuldu. Müşteri portföyümüzü genişletmek ve daha fazla insana hizmet götürmek için marka konusunda kısıtlama yapmak yerine daha fazla marka ile ilgilenmeye başladık. Kombilar konusunda profesyonel ve detaycı bir ekibe sahibiz. Sizlerin de tahmin edeceği gibi farklı markalardaki Kombilar çalışma prensibi olarak benzer bir görüntü çizse de farklı parçalar ve farklı sistemler servis hizmetlerinde çalışanları sıkıntıya düşürmektedir.

Özel Protherm Servis Pendik – 444 78 56

Tek bir marka ile uğraşmak kolay, bizler firma olarak zoru seçtik ve bunu başardık. Marka ne olursa olsun en küçük sorunda firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Bunu başarmak çok kolay olmadı fakat sıklaştırdığımız eğitimlerimiz ve ürün inceleme programlarımız sayesinde tüm Kombiların servis hizmetlerine hakimiz ve bu konuda firma olarak ve çalışanlar olarak kendimize olduğunda fazla güveniyoruz. Sizlere verilen çağrı merkezi numaralarımız sürekli olarak aktif ve arkadaşlarımız sizlerin telefonlarını bekliyor durumda.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır