İzmir

Toshiba Servis Torbalı

Toshiba televizyon modellerinin her biri kendine özgün ayrıcalılklara sahip oldukları gibi bir o kadar da özgün standartları bulabilme avantajını beraberinde getiriyorlar. Sorun yaşanması durumunda çözümlerin üretilmesine yönelik olarak en iyi seçenekleri bulabilmek her zaman Toshiba Servis Torbalı hizmetimizle mümkün olmatkadır. Aktif olarak elde edilebilecek ayrıcalıklı sonuçların tamamında dünya standartlarında çözümler sağlıyoruz. Toshiba üzerine sahip olduğumuz tecrübeyle her televizyonunuzu özel seviyede tamir edebilmekte veya onarımlarını yapabilmekteyiz.

Farklı kategorilerde bulunabilecek televizyonlarınızın tamamına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz standartların üzerindeki çalışmalarla beraber aktif olarak en iyiyi sunuyoruz. Beklentileri karşıladığımız gibi Toshiba televizyonlarınızda gördüğünüz sorunların tamamına etkin olarak çözüm üretebilmekteyiz.

Toshiba Servis Torbalı Hizmeti
Profesyonel, kaliteli ve aynı zamanda hızlı Toshiba Torbalı çözümlerimizde etkili seviyede hizmet standartlarını benimsemekteyiz. Servis hizmetimizin gelişmiş olmasıyla beraber beklentilerin üzerinde hizmet konseptine sahip olarak en iyi standartları sağlıyoruz. İlk andan itibaren yüksek kaliteyle bulabileceğiniz çözümlerin tamamında Torbalı bölgesinin her noktasına erişebilmekteyiz. Toshiba televizyon modeliniz ne olursa olsun en iyi çözüm standartlarını sağlar hizmet kalitemiz mevcuttur.

Toshiba Servis Torbalı
Konumu: Mustafa Korkmaz Cd. 29-25 Ertuğrul Mahallesi 35860 Torbalı/İzmir
Çağrı Merkezi:
Çalışma Saatleri: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

3 Yorum

 • Reply
  Esra

  İzmir’in Torbalı ilçesinde Toshiba’nın yetkili servisi olduğunu öğrendiğimde, bozulan Toshiba marka televizyonumu kendilerine götürdüm. Sorunu tespit ettiklerinde bana 1 hafta içerisinde yapılacağı bilgisini vermişlerdi, bugün 10. Günü ve televizyonum anca geldi. 10 gün boyunca televizyonsuz nasıl yaşadım bilemiyorum, tamir ücretleri de el yakıyor ancak bu konuda sanırım yapabilecek bir şey yok. Toshiba servis Torbalı ekibi genel olarak kibar ve yardımcı olmaya istekliler. Sorularınızı da hızlı bir şekilde cevaplıyorlar. Bu sebepten kendilerini öneririm. Toshiba marka bir televizyon cihazınız varsa siz de tamiri için Torbalı’daki servise götürebilirsiniz. Size yardımcı olduklarını hissettiriyorlar. En azından ben böyle düşündüğümü belirteyim, televizyonum da yapıldı.

 • Reply
  Melis

  Toshiba markası televizyon satın almak için tercihim marka olmuştu. Özellikle cihazları kaliteli bir yapıya sahip olduğundan dolayı farklı bir arayışa girmeden tercihimi doğrudan bu markadan yana kullandım. Aldığım televizyon ilk dönemlerde beklentilerime uygun cevaplar veriyordu. Ancak zaman geçtikçe ilk günkü veriminden bir hayli farklı çalıştığını fark ettim. Bende bu sorunun neden kaynaklı olarak karşıma çıktığını öğrenebilmek için soluğu hemen Toshiba servis Torbalı adresinde aldım. Servis yapmış olduğu kısa bir incelemenin sonucunda sorunu çözerek cihazı bana teslim etti. Ve televizyon kullanımına dair servis ekibinden pek çok farklı detayı öğrenmiş oldum. Gerçekten çok memnun kaldığım bir süreç oldu.

 • Reply
  Aşkın

  Klima satın almak için araştırma içinde olduğumuz dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Toshiba markasında karar kıldık. Satın aldığımız Toshiba marka klima modeli ilk dönemlerde memnun kaldığımız şekilde bir performans sunarken ilerleyen zamanlar içinde soğutma konusunda eskisi gibi iyi bir sonuç sunmuyordu. Bizde bu can sıkıcı sorundan bir an önce kurtulmak ve cihazı eski veriminde kullanmaya devam etmek için soluğu hemen Toshiba Servis Torbalı adresinde aldık. Servis yaptığı incelemenin sonrasında sorunu çözüme kavuşturdu. Aynı zamanda bize klima kullanıma dair önemli tavsiyelerde bulundu. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci Toshiba Servis Torbalı sayesinde bu şekilde zahmetsizce tamamlanmış oldu.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır