İzmir

Üsküdar Rowenta Süpürge Tamir Merkezi

Evin en fazla kullanılan elektronik cihazları arasında bulunan elektrik süpürgelerinde zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar görülebilmektedir. Rowenta marka elektrik süpürgelerinde ortaya çıkan arızalara garantili olarak çözüm sağlamak için Rowenta servisinden destek almanız yeterlidir. Büyük küçük her türlü cihaz arızasında yanınızda olacak bu adres arızanın sorun olmaktan çıkmasına neden olur.

Gün içinde sıklıkla kullanılan elektrik süpürgelerinde karşılaşılan arızaların önüne acil olarak geçilmesi gerekir. Aksi halde planlanan temizlik rutinlerinin aksaması ve hijyen sorunlarının ortaya çıkması kaçınılmaz bir hale gelecektir. İstanbul’un her noktasına servis hizmeti sağlayan İstanbul Rowenta Servis‘den destek talebinde bulunmak için günün her saati 444 78 56 numarasını aramanız yeterlidir. Servis talebi oluşturduktan sonra tarafınıza en yakında bulunan servis ekibi adresinize kadar ulaştırılmış olur.

Evinizden teslim alınan cihaz onarım işlemi tamamlandıktan sonra adresinize kadar teslim edilmiş olacaktır. Bu bakımdan Üsküdar Rowenta Servis bu süreçte karşınıza çıkması söz konusu olan her türlü zahmetin üstesinden gelmenize neden olur. Servis aynı zamanda garantili olarak parça değişimi de sağlamaktadır. Bazen elektrik süpürgesinin çeşitli parçalarının arızasında onarım mümkün olmaz.

Cihazda ortaya çıkan arızanın önüne geçebilmek için parça değişimi mecburi bir hale gelir. Parça değişimi sağlayan servis değişimini yaptığı parçada arıza söz konusu olursa onarım işlemini ücretsiz yapmaktadır. Rowenta Süpürge Servisi ayrıca cihaz bakım işlemleri içinde danışabileceğiniz bir adres konumundadır.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır